Osiągnięcia naszych nauczycieli

Nagłówek

Miło nam poinformować, że dwie nauczycielki naszej szkoły - pani Karolina Kujawska-Gąsior i pani Agnieszka Kufel-Rudnicka zostały laureatkami konkursu „Opiekun Stypendysty Roku 2022/2023” organizowanego przez samorząd Mazowsza. Jesteśmy niezmiernie dumni i gratulujemy wyróżnionym nauczycielkom. Ich zaangażowanie w pracę z uczniami zdolnymi dostrzegamy na co dzień i cieszymy się, że zostało to zauważone również na szczeblu samorządowym.

Celem konkursu było wyłonienie najlepszych nauczycieli-opiekunów, którzy sprawowali opiekę dydaktyczną nad stypendystami „Mazowieckiego programu stypendialnego dla uczniów szczególnie uzdolnionych – najlepsza inwestycja w człowieka”.

W 6 edycji konkursu dla nauczycieli-opiekunów stypendystów w projekcie dla uczniów szczególnie uzdolnionych wyróżniono 48 nauczycieli z całego województwa mazowieckiego. Jeszcze raz gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!