Akcja Rowerowy Maj 2024

Nasza szkoła po raz trzeci zgłosiła się do udziału w akcji Rowerowy Maj. Akcja ma na celu promowanie zrównoważonej mobilności oraz popularyzowania roweru jako środka transportu. Przez cały maj zachęcimy uczniów i przedszkolaków, aby codziennie docierali na zajęcia w sposób aktywny np. na rowerze, deskorolce, hulajnodze (ale nie elektrycznej).

Zasady są proste. W zamian za aktywną podróż uczniowie i przedszkolaki otrzymują dwie naklejki: jedną do swojego dzienniczka rowerowego, a drugą do przyklejenia na plakat klasowy. Na koniec kampanii w każdym przedszkolu i w każdej szkole najaktywniejsza klasa wygrywa wycieczkę, warsztaty lub inną ciekawą aktywność. Przewidziane są również nagrody indywidualne za aktywny udział.

Zachęcamy WSZYSTKICH uczniów do włączenia się do akcji.

Aby włączyć się do akcji, uczniowie potrzebują PISEMNEJ ZGODY RODZICA/PRAWNEGO OPIEKUNA na udział.
ZGODY NA UDZIAŁ MOŻNA WYRAZIĆ WYPEŁNIAJĄC ZGODĘ INDYWIDUALNĄ na specjalnie dedykowanym druku (załączony poniżej).

Indywidualne zgody należy dostarczyć (za pośrednictwem uczniów) do wyznaczonych opiekunów klas lub szkolnych koordynatorów akcji  - P. Justyny Kamińskiej (klasy 4-8)  lub P. Marty Próchnickiej (klasy 0-3).

Szczegóły akcji na stronie: https://liblink.pl/CbCtnYhqvu

Poniżej;
- indywidualna zgoda na udział w akcji Rowerowy Maj