• I oraz II miejsce w XVI edycji Mistrzostwa Polski Młodych Ekonomistów.
  • Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny.
  • I miejsce w II edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Krajach Hiszpańskojęzycznych.
  • I miejsce w ogólnopolskim konkursie plastycznym Dla Mamy envelo.pl (klasa II).
  • Certyfikat Międzynarodowy Projekt Edukacyjny Emocja - nauczycielki świetlicy prowadziły cykliczne warsztaty wspomagające rozwój społeczny i emocjonalny dzieci i młodzieży.
  • I miejsce w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży - koszykówka dziewcząt.
  • I miejsce, certyfikat - Akademia Młodego Przyrodnika w warszawskim projekcie edukacyjnym PTTK.
  • II oraz III miejsce - Warszawski Konkurs Matematyczny Mała Olimpiada Matematyczna.
  • II oraz III miejsce, wyróżnienie - indywidualnie, III miejsce - chór w warszawskim konkursie wokalnym DEBIUTY.
  • I miejsce w mini koszykówce dziewcząt - Mistrzostwa Dzielnicy Targówek.
  • I miejsce w mini koszykówce chłopców - Mistrzostwa Dzielnicy Targówek.
  • Mistrzostwa Dzielnicy Targówek w Koszykówce Dziewcząt (klasy 7-8).
  • III miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy w czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt.
  • Realizacja projektów w ramach Warszawskie Inicjatywy Edukacyjne, uzyskanie dofinansowania  z BE.