15 marca 2024

Szkoła Podstawowa nr 28

Szkolny Dzień Wiosny

🌸🌼🌷 Witajcie, Uczniowie! 🌷🌼🌸

Czy już czujecie to? W powietrzu unosi się zapach kwiatów, a promienie słońca rozświetlają nasze serca! Tak, tak, w końcu nadchodzi pierwszy dzień wiosny - czas, który chcemy uczcić w wyjątkowy sposób!

W związku z tym zapraszamy Was serdecznie do uczestnictwa w szeregu atrakcji, które przygotowaliśmy specjalnie dla Was 21.03.2024:

🌸 Konkurs na wiosenne przebranie 🌸

Przygotujcie kolorowe stroje i przyjdźcie do szkoły z wiankiem na głowie, bo czeka na Was konkurs na najpiękniejsze, najbardziej kreatywne wiosenne przebranie! Pamiętajcie, wiosna to czas ożywienia, więc niech Wasza wyobraźnia rozbłyśnie w pełnym kolorze!

💃🕺 Roztańczona przerwa - Zumba Dance 💃🕺

Po konkursie czeka Was prawdziwa roztańczona przerwa! Przygotujcie się na energiczną i radosną Zumba Dance, która rozkręci Wasz nastrój do szczytu! Bądźcie gotowi na zabawę, ruch i mnóstwo pozytywnej energii!

🎉 Wyjątkowe atrakcje cały dzień 🎉

Obiecujemy, że tego dnia nie zabraknie świetnej zabawy, uśmiechów i niezapomnianych chwil! Wspólnie sprawimy, że ten dzień będzie wyjątkowy - tak wyjątkowy jak sama wiosna!

Szczegółowe informacje znajdziesz na plakatach w szkole.

Do zobaczenia w kolorowym i pełnym radości dniu wiosny! 🌸🎉✨