Informator o żywieniu w Szkole Podstawowej nr 28

Drodzy Rodzice,

Chcąc sprostać Państwa oczekiwaniom w roku szkolnym 2021/2022 wprowadziliśmy płatność za posiłki w abonamencie bezpośrednio przez portal rodzica e-stołówka za pośrednictwem bramki płatniczej Paynow. Prowizja bankowa jest pokrywana przez nas a nie jest doliczana do Państwa płatności. System e-stołówka i bramka płatnicza Paynow umożliwia opłaty natychmiastowe, po opłaceniu abonamenty z portalu rodzica, konto obiadowe dziecka jest aktywowane w ciągu kilku minut. E-stołówka automatycznie odlicza zebrane nadpłaty lub dolicza niedopłaty z poprzednich okresów.

ZGŁOSZENIE NA POSIŁKI

Zwracamy się z prośbą o zgłaszanie dzieci na adres mailowy biuro@rica.com.pl.  W treści maila proszę podać dane dziecka ( imię i nazwisko, klasa, numer szkoły, swój numer telefonu, adres mailowy, oraz numer karty jak dziecko posiadało  w poprzednim roku szkolnym). Na adres z którego zostanie wysłana wiadomość odeślemy link aktywacyjnym. Państwa adres email stanie się loginem

ABONAMENT i JADŁOSPISY

Jadłospisy miesięczne oraz opłaty abonamentowe przesyłane są zalogowanym użytkownikom e-stołówki bezpośrednio na adresy mailowe, znajdziesz również na stronie szkoły w zakładce stołówka oraz na tablicy informacyjnej w szkole.

Dodatkowo użytkownicy e-stołówki mają podgląd do jadłospisu bezpośrednio z aplikacji.

ODWOŁANIA

Po zalogowaniu się do panelu e-stołówka samodzielnie dokonujemy rezygnacji z posiłku w danym dniu za pośrednictwem aplikacji. Odwołania przyjmowane są do godziny 8:00, w dniu nieobecności. Rezygnacji dokonuj tylko przez panel e-stołówka. Prosimy również o zgłaszanie nieobecności związanych z wycieczkami szkolnymi przez Państwa a nie za pośrednictwem nauczycieli czy sekretariatu szkolnego.

PŁATNOŚCI

Płatności dokonuj przez panel e-stołówka najpóźniej do 27 dnia każdego miesiąca.

Prosimy o pilnowanie terminowych wpłat!

Istnieje możliwość jednorazowego zakupu posiłku po wcześniejszym zgłoszeniu danego dnia do godziny 8:00 sms 530-803-203 lub email biuro@rica.com.pl .Proszę podać nr szkoły, imię i nazwisko, klasa, wariant posiłku. Płatność przy wydawaniu posiłków.

ZWROTY ZA ODWOŁANIA

W aplikacji e-stołówka wyświetla się aktualny stan konta obiadowego. Jeśli kwota jest na minusie - masz niedopłatę którą trzeba uregulować. Jeśli saldo jest dodatnie ( po dokonaniu rezygnacji ) to my jesteśmy winni pieniądze. Prosimy o kontrolowanie salda.

OPŁATY

Ceny posiłków w roku szkolnym 2023/2024

Cennik w abonamencie

Obiad

II danie

17.00 zł

Zupa

Śniadanie

Podwieczorek

Cennik opłat jednorazowych

Obiad

II danie

Zupa

Śniadanie

Podwieczorek

PYTANIA

Drodzy Rodzice jesteśmy dla Was i Waszych Dzieci. Jeśli macie jakiekolwiek pytania napiszcie do nas na mail biuro@rica.com.pl lub zadzwońcie na numer 530-803-203. Zawsze odpowiemy rzetelnie na pytania.