„Znajomość lektur szkolnych”
Dnia 09.05.2023r. odbył się konkurs dla uczniów klas 8 pt. „Znajomość lektur szkolnych”
I miejsce Emilia W. i Karolina B. – kl. 8f
II miejsce Jakub G.- kl.8a
II miejsce Zofia Sz. i Sandra S. – kl. 8e
III miejsce Maja. A. i Izabela J. – 8b

Dzielnicowy Konkurs "Bajka rodzinna"
Pod patronatem biblioteki szkolnej uczennica klasy 4d Ewa S. wzięła udział w Dzielnicowym Konkursie Literackim pt.  Bajka rodzinna
Bardzo się cieszymy bo uczennica zajęła I miejsce.
Gratulujemy!

"Wydajemy własną książkę"
05.01.2023r. jak w ubiegłym roku biblioteka szkolna ogłosiła konkurs dla uczniów klas 1-4 pt.  Wydajemy własna książkę, który rozstrzygnięto 03.03.2023r. Do konkursu przystąpili uczniowie klas I,III,IV.
Każda z wykonanych prac była ciekawa i pomysłowa. Dzieci bardzo się starały i włożyły dużo pracy.
Uczniowie zajęli następujące miejsca:
I miejsce Ewa S. kl.4 d
II miejsce Iga W. Kl.3c
III miejsce Oliwia J. kl.1b i Eliza K. kl.1c
Uczniowie otrzymali nagrody książkowe

"Ilustracja do mojej pierwszej wypożyczonej  książki z biblioteki szkolnej"
17.11.  2022 r. został ogłoszony konkurs plastyczny dla klas I pt. " Ilustracja do mojej pierwszej wypożyczonej  książki z biblioteki szkolnej".
Do konkursu zgłosiło się 8 uczniów. Wszystkie prace zostały wyróżnione. Na apelu szkolnym dzieci otrzymają nagrody książkowe.
W gablocie biblioteki szkolnej umieszczone zostały prace uczniów.

Dzielnicowy Konkurs Literacki "Bajka rodzinna" - wyniki

Pod patronatem biblioteki szkolnej uczennica klasy 3d, Ewa S. wzięła udział w Dzielnicowym Konkursie Literackim "Bajka rodzinna". Uczennica zajęła III miejsce.

Gratulujemy!

Wydajemy własną książkę

06.12.2021r. biblioteka szkolna ogłosiła konkurs dla uczniów klas 1-3 pt.Wydajemy własną książkę, który rozstrzygnięto 28.02.2022r. . Do konkursu przystąpili  uczniowie kl. 3a i 3d. Każda z prac była oryginalna i ciekawa. Uczniowie włożyli dużo pracy w napisanie własnej książki. Komisja konkursowa postanowiła przyznać trzy równorzędne I miejsca.
A oto uczniowie:
1. Ewa S. kl.3d
2. Oliwia B. kl.3a
3. Filip K. kl.3a

Konkurs ze znajomości lektur szkolnych (dla klas VIII)

W dniu 06.12.2021 odbył się konkurs dla klas ósmych, ze znajomości lektur szkolnych. Reprezentanci poszczególnych klas mieli do rozwiązania krzyżówkę. Bardzo nas ucieszyła dobra znajomość lektur. Konkurs wygrali przedstawiciele klasy 8b. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody. Dla chętnych sprawdzenia swojej wiedzy udostępniamy krzyżówkę.