21 czerwca 2024

Szkoła Podstawowa nr 28

Podsumowanie akcji Rowerowy Maj 2024

Informacje omawiające i przypominajce zasady odbioru nagród dla uczniów biorących udział w akcji w maju 2024r.

- nagrody indywidualne wymienione są wewnątrz dzienniczka rowerowego, do którego zbierane były naklejki;
- realizacja nagród możliwa jest po okazaniu dzienniczka z odpowiednią ilością naklejek;
- liczba uzbieranych w dzienniczku naklejek decyduje o tym, czy można odebrać zniżkę na bilet wstępu, czy też skorzystać z bezpłatnego wejścia - zniżki się nie łączą! (mając np. 15 naklejek u tego samego Partnera nie można skorzystać z bezpłatnego wejścia, a następnie ze zniżki na zakup biletu);
- nagrodę można zrealizować u każdego z Partnerów wymienionych wewnątrz dzienniczka, ale tylko jeden raz (Partner przybije pieczątkę przy swojej nagrodzie jako potwierdzenie, że została już zrealizowana);
- przed odbiorem nagrody należy uważnie przeczytać informację w dzienniczku, jakie są zasady jej odbioru (np. czy i z jakim wyprzedzeniem konieczna jest rezerwacja terminu wizyty, co należy ze sobą zabrać, a w przypadku biletów na mecze na stadionie Legii informację o konieczności wcześniejszego odbioru voucheru i zamiany go na wybrany bilet na mecz).

Informacja znajduje się w polu z logotypem danego Partnera oraz na stronie https://liblink.pl/MS9niixqHd

UWAGA! Na odwrocie dzienniczka rowerowego umieszczone są logotypy wszystkich Partnerów kampanii, jednak nagrody indywidualne można realizować tylko u tych, których nagrody zostały opisane wewnątrz dzienniczka.

Doświadczenia z ubiegłych lat pokazują, że nie warto zwlekać z realizacją nagród - pod koniec terminu mogą pojawić się problemy z dostępnością miejsca.