Dzień Osób z Niepełnosprawnościami i Tablica Dobrego Słowa

3 grudnia w szkole obchodziliśmy Dzień Osób z Niepełnosprawnościami. Tego dnia uczniowie solidaryzując się z chorymi, ubrali się w piżamy. Oprócz tego wolontariusze klas 7 i 8 chodzili ze słoikami i zbierali pieniądze na rzecz Fundacji "Gdy liczy się czas". Udało się zebrać sporą kwotę. Oprócz tego w ramach tego dnia specjaliści zorganizowali pogadanki i spotkania z osobami z dysfunkcjami. Wolontariusze z klasy 8d stworzyli z opiekunem wolontariatu Agnieszką Balasińską Tablicę Dobrego Słowa, która ma motywować i nastrajać pozytywnie na cały rok. Tablica zawiera 31 kartek i w każdym miesiącu uczniowie będą zmieniali hasła pod każdym z dni miesiąca, aby na każdy dzień i miesiąc była jakaś pozytywna myśl.