Świąteczna pomoc potrzebującym i zaprzyjaźnionym

Zbiórka kartek i ozdób dla Hospicjum Domowego

Nasza szkoła współpracuje z Ośrodkiem Hospicjum Domowe Zgromadzenia Księży Marianów już od wielu lat w ramach akcji Pola Nadziei. Jak co roku zbieraliśmy kartki i ozdoby świąteczne. Zostały one zrobione przez wolontariuszy, uczniów naszej szkoły na zajęciach plastycznych oraz dzieci z oddziału przedszkolnego. Zebraliśmy sporą ilość i naprawdę dziękujemy w imieniu OHD.

Zbiórka puszek i wosku dla żołnierzy ukraińskich

Do tego zbieraliśmy w tym roku puszki po jedzeniu, oraz wosk ze świec, które jedna z uczennic z Ukrainy wraz z mamą przerabiały na świece dla żołnierzy ukraińskich. Mężczyźni nie mogli spędzić świąt Bożego Narodzenia w domach ze względu na trudną sytuację i wojnę, więc chociaż tak chcieliśmy zanieść im nadzieję i przypomnieć, że nie są sami.