Akcja ekologiczna

20 września nasi wolontariusze przyłączyli  się  do akcji „Sprzątanie świata” i razem z uczniami klasy 6b i 7b wyruszyli aby posprzątać teren Lasu Bródnowskiego. Uczniowie otrzymali gumowe rękawice i worki na śmieci a następnie zabrali się do działania. Wolontariusze - a dokładnie ujmując wolontariuszki - uczestniczyły w sprzątaniu z sumiennością i zaangażowaniem.
Szkolne działania na tym się nie kończą. Nasza szkoła już od kilku lat bierze  udział w całorocznej akcji ekologicznej, w trakcie której uczniowie sprzątają tereny Targówka, a także tereny poza Warszawą. Wszystkich chętnych wolontariuszy zapraszamy do zgłoszeń i wsparcia tej aktywności.